Програма

Събота 15.09.2018
Отваряне на вход 10:00

Неделя 16.09.2018
Отваряне на вход 10:00

Главна Сцена ( зала 5 ) Сцена Азия ( зала 2 ) Главна Сцена ( зала 5 ) Сцена Азия ( зала 2 )
10:30-10:45 Официално откриване

11:00-11:30 Лекция "Популярни Корейски меме-та"

10:40-11:40 Скъпи наследници панел с актьорите от сериала на bTV 10:40-11:00 Презентация "Индийска сватба"
11:00-11:50 HBO Панел - HODOR, NIGHT KING, PODRICK PAYNE (EN) 11:40-12:00 Презентация "Какво да очакваме на 29тите Дни на японската култура" 12:00-14:00 Anime/Movie Косплей ревю 11:20-11:40 Лекция "Комиксовата адаптация - от страниците към екрана и обратно"
12:00-13:30 Gaming Косплей ревю 12:20-13:20  Прожекция на победителите от 21st Japan Media Arts Festival 14:20-14:40 Панел с Reika (EN) 12:00-13:45 Прожекция на стоп-кадър анимации на Томоясу Мурата
14:30-15:00 Панел с Kamui Cosplay (EN) 13:40-14:00 Лекция "От маико до гейша - пътят на изкуството" 15:00-15:50 Панел с Maude и Georgia Hirst (Vikings) (EN) 14:20-14:40 Лекция "Как се пие чай на Изток и неговата символика"
15:15-16:00 "One of those days" vs "Cyanide & Happiness" (EN) 14:20-14:40 Лекция "Една история от идея до принт" 16:00-17:00 Косплей сцени 15:00-15:20  The 501st Legion - Награждаване на Star Wars косплей конкурс
16:20-16:40 Панел с Mellu's Cosplay (EN) 15:00-15:20 Лекция „Седем важни културни разлики между европейци и азиатци“ 17:00-17:40 Косплей конкурс награждаване 15:40- 16:00 Лекция "Азиатски празници: Япония"
17:00-17:40 Косплей, Арт и Манга конкурс награждаване 15:40-16:10  Панел "Светът на комиксите със Satanasov, Drawly и Тодор Христов" 18:00-19:30 K-POP шоу 16:20 - 16:40 Лекция "Изкуството на маските Биен Лиен"
18:00-20:00 АМВ конкурс и награждаване 16:20-16:40 Лекция "Henshin Hero: Кратка история на японския жанр Tokusatsu"   17:00-17:20 Лекция "Азиатски празници: Южна Корея"
   17:00-18:30 Kaраоке конкурс     
18:50-19:50 Импро Театър ImproduceMe
 TV & Movie сцена (зала 1)   Японска зона ( зала 2 ) TV & Movie сцена (зала 1)  Японска зона  ( зала 2 )
11:50-12:20 "При Щангистите" спортен сериал (NO BLINK studio ) 11:00 - 19:00 Демонстрации по бойни изкуства 13:00-13:20 ASUS Say hello to the intelligent touchpad 11:00 - 19:00 Демонстрации по бойни изкуства
12:30-13:30 "Правил съм го/Не съм го правил" панел ( Coca-Cola vloggers) 11:00 - 19:00 Обличане на кимона, Манга кът, Кири-е, Калиграфия, Хайку, Икебана демоснтрации 13:30-14:00 Just Spas панел и представяне на книга 11:00 - 19:00 Обличане на кимона, Манга кът, Кири-е, Калиграфия, Хайку, Чаена церемония - демонстрации
14:00-15:00 Vbox7 All Stars представят: FRESH премиерите през новия сезон 10:00-18:00 Мейд кафе/ Хост клуб 14:30-15:30 FANTAstic Team панел + Q&A 10:00-16:00 Мейд кафе/ Хост клуб
15:30-16:30 Olive's Branch панел + Q&A 18:00-19:30 Спийд дейтинг 15:45-16:15 One of Those Days Yehuda & Maya Devir панел  (EN) 16:00-20:00 Спийд дейтинг
17:00-18:00 Film Forge Fest 11:00-19:00 Работилнички по Pixel Art, Felting, Origami, Gunpla, OOAK   11:00-19:00 Работилнички по Pixel Art, Felting, Origami, Gunpla, OOAK
Настолни Игри ( зала 2 ) L.A.R.P зона Настолни игри ( зала 2 ) L.A.R.P зона
10:00-15:30 Демонстрации и турнир по Magic: The Gathering 12:00 Турнир с оръжие меч 10:00-15:30 Демонстрации и турнир по Yu-Gi-Oh! 12:00 Турнир с оръжия меч и щит
16:00-19:30 Турнир по Такеноко 16:00 Турнир с метателни оръжия  16:00-19:30 Турнир по Пандемия 16:00 Турнир с двуръчни оръжия
16:00-19:30 Турнир по Кингдомино 11:00 - 19:00 Свободни битки, Roleplay и обличане в брони и средновековни облекла 16:00-19:30 Турнир по Заселниците на Катан 11:00 - 19:00 Свободни битки, Roleplay и обличане в брони и средновековни облекла
11:00:19:00 - Демонстрации по Игра на тронове Монопол, Escape Room - Играта, Black Stories и много други!   11:00:19:00 - Демонстрации по Игра на тронове Монопол, Escape Room - Играта, Black Stories и много други!  
MEET & GREET   Gaming ( зала 3 ) MEET & GREET   Gaming ( зала 3 )
15:00-17:00 Автографи от косплей гости Kamui Cosplay, Reika и Mellu's cosplay (зала 2) 11:00 Откриване 15:00-17:00 Автографи от косплей гости Kamui Cosplay, Reika и Mellu's cosplay (зала 2) 11:00 Втора 1/2 финална среща LoL
12:00-13:00 Снимки с Vladimir Furdik - Night King (зала 1) 11:30 Първа 1/2 финална среща LoL 13:30-14:40 Автографи и снимки с Vladimir Furdik - Night King (зала 1) 14:00 Финал на CS:GO
15:00-16:00 Автографи с Vladimir Furdik - Night King (зала 1) 14:30 Първа 1/2 финална среща CS:GO 13:30-14:40 Автографи и снимки с Kristian Nairn - Hodor (зала 1) 16:00 Награждаване на CS:GO  
12:00-13:00 Автографи с Kristian Nairn - Hodor (зала 1) 17:30 Втора 1/2 финална среща CS:GO 13:30-14:40 Автографи и снимки с Daniel Portman - Podrick Payne (зала 1) 17:00 Финал на LoL
15:00-16:00 Снимки с Kristian Nairn - Hodor (зала 1) 10:00-12:00 COCA-COLA - Записване за турнир по FIFA18 (1v1) 13:00-13:45 Автографи с Maude и Georgia Hirst (зала 1)       
12:00-13:00 Снимки с Daniel Portman - Podrick Payne (зала 1) 10:00-12:00 OMEN by HP - Записване за турнир по LoL (1v1) 16:30-17:30 Автографи и снимки с Maude и Georgia Hirst (зала 1)
15:00-16:00 Автографи с Daniel Portman - Podrick Payne (зала 1) 10:00-12:00 AOCxLogitech - записване за турнир по CS:GO (1v1)
 
  10:00-12:00 A1 Gaming Booth - Записване за FORTNINE и Clash Royale турнири